Zapraszamy do nowego

salonu w Czarnkowie!!!

ul. Kościuszki 53

O firmie

Meble Zmudzińscy SC jest dwupokoleniową firmą rodzinną, założoną 1 czerwca 1995 roku. Od 20 lat nieprzerwanie i z sukcesami prowadzimy i rozwijamy naszą firmę.

Firma powstała i działa na terenie powiatu chodzieskiego, pierwszy sklep meblowy otworzyliśmy w Budzyniu we wrześniu 1996 roku. Dzięki zaangażowaniu właścicieli firma zdobyła i utrzymuje do dziś stale powiększające się grono klientów. Pozwoliło to nam na otwarcie w kwietniu 1998 roku pierwszego dużego Salonu Meblowego w lokalu po byłej restauracji "Chodzieżanka", a 2 lata później, w listopadzie 2000 kolejnego Salonu w pomieszczeniach Dworca PKP.

Najnowszą naszą inwestycją jest Salon Meblowy w Czarnkowie, otwarty w kwietniu 2015 roku, do którego serdecznie zapraszamy. Na dzień dzisiejszy firma nasza, przekształcona w spółkę cywilną Meble Zmudzińscy SC, posiada stabilną pozycję na rynku, prowadzi 3 salony meblowe i zatrudnia 11 stałych pracowników.

Obroty i przychód generowany w firmie pozwala na finansowanie działalności ze środków własnych, co w konsekwencji daje nam możliwość zaproponowania niskich cen klientom i jednych z najlepszych warunków zakupów, m.in. dogodnych kredytów i zakupów ratalnych. Oferujemy naszym klientom meble produkowane przez dobre, polskie marki, meble które sami z przyjemnością używamy.

Współpracujemy z 56 producentami i dostawcami działającymi w branży meblowej. Głównymi z nich są: Wajnert, Bog-Fran, Forte, Benix, Dolmar, Domel, Taranko, Signal, Halmar, Rameta, Fat, Mazurskie Meble, Jard-Meble, Meblomax, Pyka.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i katalogami producentów w zakładce – OFERTA, a następnie do kontaktu z naszymi salonami - adresy i numery telefonu w zakładce - KONTAKT.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!